ÖVRIGT / Speglar / Spegelbord 11721310
nr 1172 1310
Spegelbord
1800-tal, längd: 95 cm, djup: 50 cm, höjd: 165 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:34:17
400 kr
500 kr